PŘEHLED  PŘEDNÁŠEK

Velký zájem o přednášky IVO A BENDY, které byly vždy uskutečněny na pozvání zájemců, ilustruje přes 16 600 zájemců z České a Slovenské republiky ! Vstupné bylo dobrovolné. Od roku 2000 byly na přednáškových setkáních výstavy stovek obrazů a k dispozici množství materiálů k pořízení (tiskoviny, nosiče audio, VHS, CD, DVD apod.). Přednášková činnost byla v roce 2006 ukočena a aktivity pokračují v dalším šíření Světla všude po planetě Zemi - viz soubor EVACUATION se STATISTIKOU STAHOVÁNÍ SOUBORŮ ZE 183 ZEMÍ SVĚTA, Z 12 100 MĚST A VESNIC SVĚTA V POČTU 3 500 000 SOUBORŮ MĚSÍČNĚ k 1.5.2009. Viz REKLAMNÍ PROSTŘEDKY. Důležitá je podpora lidí, neboť bez ní by nebylo možné takto pracovat. TRVÁ NEJVYŠŠÍ STUPEŇ EVAKUAČNÍ POHOTOVOSTI.

Stažení Symbol pro stažení záznamu přednášky originálu pro šíření - velmi důležité:
Audio záznam přednášekObsah setkání
  DATUM   MÍSTO DEN POČET
ZÁJEMCŮ
ČAS
1 27.09.1997   OLOMOUC - 1 SOBOTA 60 14:00-16:00
2 28.02.1998   KOLÍN - 1 SOBOTA 70 13:00-18:00
3 13.03.1998   SEDMIHORKY - 1 PÁTEK 70 20:00-22:00
4 28.03.1998   HOLEŠOV - 1 SOBOTA 40 13:00-18:00
5 04.04.1998   NÁCHOD SOBOTA 40 13:00-18:00
6 17.04.1998   ČESKÝ TĚŠÍN PÁTEK 80 17:00-22:00
7 18.04.1998   HAVÍŘOV - 1 SOBOTA 50 13:00-18:00
8 09.05.1998   OLOMOUC SOBOTA 100 13:00-18:00
9 23.05.1998   SEDMIHORKY - 2 SOBOTA 80 15:00-17:00
10 30.05.1998   KOLÍN - 2 SOBOTA 70 13:00-18:00
11 13.06.1998   OSTRAVA - 1 SOBOTA 100 14:00-19:00
12 17.06.1998   PLZEŇ - 1 STŘEDA 50 14:00-19:00
13 20.06.1998   ŠUMPERK - 1 SOBOTA 70 13:00-19:00
14 24.06.1998   SADSKÁ STŘEDA 30 10:00-13:00
15 27.06.1998   ČERNÁ VODA SOBOTA 100 13:00-18:00
16 01.07.1998   MLADÁ BOLESLAV -1 STŘEDA 40 14:00-18:00
17 11.07.1998 Zvukový záznam přednášky ZLÍN - 1 SOBOTA 250 14:00-18:00
18 08.08.1998   JESENÍK SOBOTA 70 13:00-19:00
19 22.08.1998   PRAHA - 1 SOBOTA 60 14:00-18:00
20 29.08.1998   HOLEŠOV - 2 SOBOTA 35 14:00-20:00
21 01.09.1998   FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM ÚTERÝ 20 17:30-20:00
22 02.09.1998   NOVÝ JIČÍN STŘEDA 25 17:30-20:00
23 03.09.1998   ROŽNOV POD RADHOŠTĚM ČTVRTEK 25 17:30-20:00
24 05.09.1998   PROSTĚJOV - 1 SOBOTA 70 13:00-18:00
25 10.09.1998   TÁBOR ČTVRTEK 50 17:00-22:00
26 12.09.1998   HRANICE NA MORAVĚ SOBOTA 90 14:00-18:00
27 19.09.1998   FRÝDEK - MÍSTEK -1 SOBOTA 100 13:00-17:00
28 24.09.1998   LOUNY - 1 ČTVRTEK 35 18:30
29 25.09.1998   PRAHA - 2 PÁTEK 60 11:00-14:00
30 03.10.1998   PŘEROV - 1 SOBOTA 80 14:00-19:00
31 05.10.1998   ŠUMPERK - 2 PONDĚLÍ 70 18:00-22:00
32 06.10.1998   CHOMUTOV ÚTERÝ 50 17:00-22:00
33 07.10.1998 Zvukový záznam přednášky LOUNY - 2 STŘEDA 35 13:00-18:00
34 15.10.1998   JIČÍN ČTVRTEK 40 18:00-22:00
35 24.10.1998   CHOCEŇ SOBOTA 40 13:00-18:00
36 31.10.1998   SOBĚSLAV SOBOTA 40 14:00-19:00
37 08.11.1998   SEDLČANY NEDĚLE 50 14:00-19:00
38 14.11.1998   HAVÍŘOV - 2 SOBOTA 70 13:00-18:00
39 16.11.1998   KADAŇ - 1 PONDĚLÍ 35 17:00-22:00
40 21.11.1998   PRAHA - 3 SOBOTA 100 15:30-20:00
41 24.11.1998   LIBEREC - 1 ÚTERÝ 60 17:00-22:00
42 26.11.1998   KROMĚŘÍŽ ČTVRTEK 80 17:00-22:00
43 28.11.1998   STRAKONICE SOBOTA 20 14:00-19:00
44 05.12.1998   PLZEŇ - 2 SOBOTA 60 16:00-18:00
45 06.12.1998   PARDUBICE NEDĚLE 80 14:30-18:00
46 11.12.1998   BYSTŘICE NAD OLŠÍ PÁTEK 100 18:00-22:00
47 12.12.1998   TŘEBĚTICE - 1 SOBOTA 25 14:00-18:00
48 19.12.1998   HLUBOKÁ SOBOTA 40 13:00-18:00
49 29.12.1998   SLUŠOVICE ÚTERÝ 12 15:00-20:00
Rok 1999
50 09.01.1999   PÍSEK SOBOTA 40 13:00-18:00
51 16.01.1999   ROKYCANY - 1 SOBOTA 50 13:00-18:00
52 23.01.1999   BRNO-KRÁL.POLE-1 SOBOTA 110 14:00-19:00
53 29.01.1999   PRAHA - 4 PÁTEK 30 10:00
54 30.01.1999   PRAHA - 5 SOBOTA 150 14:00-19:00
55 06.02.1999   OSTRAVA - 2 SOBOTA 80 13:00-18:00
56 13.02.1999   KARVINÁ - 1 SOBOTA 50 14:00-19:00
57 19.02.1999   SEBEDRAŽIE U PRIEVIDZY PÁTEK 10 15:00-19:00
58 20.02.1999   BÁNOVCE NAD BEBRAVOU SOBOTA 25 13:00-18:00
59 27.02.1999   TRUTNOV SOBOTA 40 13:00-18:00
60 28.02.1999   HRADEC KRÁLOVÉ NEDĚLE 50 13:00-18:00
61 06.03.1999   ROKYCANY - 2 SOBOTA 60 13:00-18:00
62 09.03.1999   VALAŠSKÉ KLOBOUKY ÚTERÝ 20 17:00-21:00
63 14.03.1999   PROSTĚJOV - 2 NEDĚLE 70 13:00-18:00
64 21.03.1999   VRATIMOV - 1 NEDĚLE 80 13:00-18:00
65 27.03.1999   TŘEBĚTICE - 2 SOBOTA 25 14:00-18:00
66 03.04.1999   CHRUDIM SOBOTA 50 13:00-18:00
67 10.04.1999   VALAŠSKÉ MEZIŘIČÍ SOBOTA 80 13:00-18:00
68 17.04.1999   JINDŘICHŮV HRADEC SOBOTA 40 13:00-18:00
69 24.04.1999   KADAŇ - 2 SOBOTA 90 14:00-19:00
70 01.05.1999   HORNÁ MARIKOVÁ SOBOTA 10  
71 04.05.1999   ZNOJMO - 1 SOBOTA 40 18:00-21:00
72 08.05.1999   PRAHA - 6 SOBOTA 100 14:00-19:00
73 15.05.1999   NOVÁ PAKA SOBOTA 40 14:00-19:00
74 22.05.1999   BLANSKO SOBOTA 100 13:00-18:00
75 29.05.1999   LITVÍNOV SOBOTA 50 14:00-19:00
76 05.06.1999   MORÁVKA - 1 SOBOTA 25 13:00-17:00
77 12.06.1999   ZNOJMO - 2 SOBOTA 40 14:00-19:00
78 19.06.1999   OSTRAVA-ZÁBŘEH-3 SOBOTA 80 13:00-17:00
79 26.06.1999   KARLOVY VARY SOBOTA 60 10:00-15:00
80 10.07.1999   FRÝDEK - MÍSTEK -2 SOBOTA 90 13:00-18:00
81 17.07.1999   SOKOLOV SOBOTA 50 14:00-19:00
82 24.07.1999   VYŠKOV SOBOTA 60 13:00-18:00
83 31.07.1999   JINDŘICHŮV HRADEC SOBOTA 40 13:00-18:00
84 07.08.1999   BRNO - 2 SOBOTA 60 14:00-19:00
85 14.08.1999   SEZIMOVO ÚSTÍ SOBOTA 50 14:00-18:00
86 11.09.1999   MLADÁ BOLESLAV - 2 SOBOTA 50 14:00-19:00
87 18.09.1999   BRATISLAVA - 1 SOBOTA 750 12:30-14:30
88 25.09.1999   ZLÍN - 2 SOBOTA 30 14:00-19:00
89 02.10.1999   BRATISLAVA - 2 SOBOTA 150 12:00-18:00
90 03.10.1999   BRATISLAVA - 3 NEDĚLE 100 14:00-16:00
91 16.10.1999   ZNOJMO - 2 SOBOTA 40 14:00-19:00
92 23.10.1999   VRATIMOV - 2 SOBOTA 45 13:00-18:00
93 30.10.1999   TŘEBÍČ SOBOTA 60 14:00-19:00
94 06.11.1999   ÚSTÍ NAD LABEM SOBOTA 50 14:00-19:00
95 13.11.1999   KOŠICE - 1 SOBOTA 80 12:00-18:00
96 20.11.1999   PRAHA - 7 SOBOTA 100 13:30-17:30
97 24.11.1999   PRAHA - 8 STŘEDA 25 20:00-22:00
98 27.11.1999   PŘEROV - 2 SOBOTA 45 13:00-18:00
99 04.12.1999   MOHELNICE SOBOTA 30 13:00-18:00
100 11.12.1999   HLUČÍN SOBOTA 70 12:00-16:30
101 18.12.1999   ČESKÁ LÍPA SOBOTA 40 13:00-18:00
Rok 2000
102 08.01.2000   KLATOVY SOBOTA 40 13:00-18:00
103 15.01.2000   BANSKÁ BYSTRICA SOBOTA 160 13:00-18:00
104 22.01.2000   PRACHATICE SOBOTA 30 13:00-18:00
105 29.01.2000   KOŠICE - 2 SOBOTA 290 12:00-18:00
106 05.02.2000   KOPŘIVNICE SOBOTA 50 13:00-18:00
107 12.02.2000   OPAVA SOBOTA 50 13:00-18:00
108 19.02.2000   UNIČOV SOBOTA 30 13:00-18:00
109 26.02.2000   CHEB SOBOTA 30 13:00-18:00
110 04.03.2000   SPIŠSKÁ NOVÁ VES SOBOTA 30 13:00-18:00
111 07.03.2000   KOŠICE ÚTERÝ 50 16:30-21:00
112 11.03.2000   KOMÁRNO SOBOTA 30 13:00-18:00
113 18.03.2000   ŽILINA SOBOTA 100 13:00-18:00
114 25.03.2000   ZLÍN SOBOTA 120 13:00-18:00
115 01.04.2000   DĚČÍN SOBOTA 25 13:00-18:00
116 08.04.2000   SOBOTA 20 13:00-18:00
117 15.04.2000   JINDŘICHŮV HRADEC SOBOTA 30 13:00-18:00
118 22.04.2000   LIBEREC SOBOTA 25 13:00-18:00
119 30.04.2000   PRAHA NEDĚLE 75 13:00-18:00
120 06.05.2000   MĚLNÍK SOBOTA 20 13:00-18:00
121 13.05.2000   KOŠICE SOBOTA 480 13:00-19:00
122 20.05.2000   BRATISLAVA SOBOTA 80 13:00-19:00
123 27.05.2000   NITRA SOBOTA 30 13:00-19:00
124 03.06.2000   BREZNO SOBOTA 50 13:00-18:00
125 10.06.2000   ŽILINA SOBOTA 80 13:00-18:00
126 17.06.2000   PLZEŇ SOBOTA 30 13:00-18:00
127 24.06.2000   MALÉ SVATOŇOVICE SOBOTA 40 13:00-18:00
128 01.07.2000   BLANSKO SOBOTA 70 13:00-18:00
129 08.07.2000 Zvukový záznam přednášky KOLÍN SOBOTA 50 13:00-18:00
130 29.07.2000 Zvukový záznam přednášky JINDŘICHŮV HRADEC SOBOTA 30 13:00-18:00
131 02.09.2000 Zvukový záznam přednášky JIČÍN SOBOTA 30 13:00-18:00
132 09.09.2000   PRAHA - 1. SVĚTOVÉ SYMPOZIUM O LÁSCE SOBOTA 390 10:00-18:00
133 16.09.2000 Zvukový záznam přednášky BŘECLAV SOBOTA 25 13:00-18:00
134 24.09.2000   BRATISLAVA NEDĚLE 170 14:00-17:30
135 30.09.2000 Zvukový záznam přednášky NOVÉ ZÁMKY SOBOTA 120 13:00-18:00
136 07.10.2000   NYMBURK SOBOTA 25 13:00-18:00
137 14.10.2000   KLADNO SOBOTA 25 13:00-18:00
138 22.10.2000   FRÝDEK-MÍSTEK NEDĚLE 70 13:00-18:00
139 04.11.2000   MOST SOBOTA 50 13:00-18:00
140 11.11.2000   ROŽŇAVA SOBOTA 110 13:00-18:00
141 02.12.2000   PARDUBICE SOBOTA 40 13:00-18:00
Rok 2001
142 20.01.2001   BRATISLAVA SOBOTA 110 13:00-18:00
143 10.03.2001   ROŽŇAVA SOBOTA 140 13:00-18:00
144 21.04.2001   OSTRAVA 1 SOBOTA 70 13:00-18:00
145 19.05.2001   PEZINOK SOBOTA 160 14:00-15:30
146 26.05.2001   BLANSKO SOBOTA 70 13:00-18:00
147 02.06.2001   TEPLICE SOBOTA 50 14:00-18:00
148 09.06.2001   VSETÍN SOBOTA 25 13:00-18:00
149 07.07.2001   HLUČÍN SOBOTA 30 13:00-18:00
150 25.08.2001   HRANICE SOBOTA 25 13:00-18:00
151 08.09.2001   PRAHA - 2. SVĚTOVÉ SYMPOZIUM O LÁSCE SOBOTA 260 10:00-18:00
152 29.09.2001   FRÝDEK-MÍSTEK SOBOTA 85 13:00-18:00
153 06.10.2001   ŠTERNBERK SOBOTA 60 13:00-18:00
154 27.10.2001   JINDŘICHŮV HRADEC SOBOTA 25 13:00-18:00
155 24.11.2001   HRANICE SOBOTA 25 13:00-18:00
156 01.12.2001   ČESKÉ BUDĚJOVICE SOBOTA 65 13:00-19:30
Rok 2002
157 26.01.2002   ROKYCANY SOBOTA 60 13:00-18:00
158 09.03.2002   OSTRAVA SOBOTA 60 13:00-18:00
159 08.06.2002   PRAHA SOBOTA 110 13:00-18:00
160 22.06.2002 Zvukový záznam přednášky ČESKÝ TĚŠÍN SOBOTA 30 13:00-18:00
161 13.07.2002 Zvukový záznam přednášky OPAVA SOBOTA 50 13:00-18:00
162 27.07.2002 Zvukový záznam přednášky JINDŘICHŮV HRADEC SOBOTA 60 13:00-18:00
163 07.09.2002   PRAHA - 3. SVĚTOVÉ SYMPOZIUM O LÁSCE SOBOTA 200 10:00-18:00
164 05.10.2002 Zvukový záznam přednášky KOŠICE SOBOTA 150 13:00-18:00
165 12.10.2002 Zvukový záznam přednášky VRATIMOV SOBOTA 60 13:00-18:00
166 26.10.2002 Zvukový záznam přednášky NOVÉ ZÁMKY SOBOTA 40 13:00-19:00
167 30.11.2002 Zvukový záznam přednášky KLADNO SOBOTA 50 13:00-18:00
168 07.12.2002 Zvukový záznam přednášky ČESKÉ BUDĚJOVICE SOBOTA 110 13:00-18:00
169 14.12.2002 Zvukový záznam přednášky RUMBURK SOBOTA 20 13:00-18:00
Rok 2003
170 11.01.2003 Zvukový záznam přednášky OPAVA SOBOTA 60 13:00-18:00
171 18.01.2003 Zvukový záznam přednášky TRENČÍN SOBOTA 175 13:00-18:00
172 25.01.2003 Zvukový záznam přednášky PELHŘIMOV SOBOTA 70 13:00-18:00
173 08.02.2003 Zvukový záznam přednášky BRNO SOBOTA 180 13:00-18:00
174 15.02.2003   DĚČÍN SOBOTA 40 13:00-18:00
175 01.03.2003 Zvukový záznam přednášky NOVÝ JIČÍN SOBOTA 40 13:00-18:00
176 08.03.2003 Zvukový záznam přednášky OSTRAVA SOBOTA 100 13:00-18:00
177 15.03.2003 Zvukový záznam přednášky POPRAD SOBOTA 90 13:00-18:00
178 12.04.2003   OPAVA SOBOTA 60 13:00-18:00
179 26.04.2003 Zvukový záznam přednášky SVITAVY SOBOTA 40 13:00-18:00
180 10.05.2003 Zvukový záznam přednášky LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ SOBOTA 80 11:30-16:30
181 17.05.2003 Zvukový záznam přednášky PRAHA SOBOTA 150 13:00-18:00
182 28.06.2003 Zvukový záznam přednášky ČESKÉ BUDĚJOVICE SOBOTA 80 13:00-18:00
183 30.08.2003 Zvukový záznam přednášky ZLÍN SOBOTA 80 13:00-18:00
184 06.09.2003   PRAHA - 4. SVĚTOVÉ SYMPOZIUM LÁSKY SOBOTA 60 12:00-16:00
185 25.09.2003   ČESKÁ LÍPA, gymnázium Žitavská 2969
(pozvání v rámci výuky filozofii)
ČTVRTEK   13:30-15:30
186 27.09.2003 Zvukový záznam přednášky ŽĎÁR NAD SÁZAVOU SOBOTA 70 13:00-18:00
187 01.11.2003 Zvukový záznam přednášky PLZEŇ SOBOTA 70 13:00-18:00
188 15.11.2003 Zvukový záznam přednášky ŽILINA SOBOTA 100 13:00-18:00
189 29.11.2003 Zvukový záznam přednášky PŘEROV SOBOTA 90 14:00-19:00
Rok 2004
190 14.02.2004 Zvukový záznam přednášky VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ SOBOTA 80 13:00-18:00
191 24.04.2004 Zvukový záznam přednášky MARTIN SOBOTA 80 13:00-18:00
192 12.06.2004 Zvukový záznam přednášky DĚČÍN SOBOTA 25 13:00-18:00
193 26.06.2004 Zvukový záznam přednášky ČESKÉ BUDĚJOVICE SOBOTA 60 13:00-18:00
194 04.09.2004   PRAHA - SYMPOZIUM LÁSKY SOBOTA 80  
195 11.09.2004 Zvukový záznam přednášky JINDŘICHŮV HRADEC SOBOTA 35 13:00-18:00
196 16.10.2004 Zvukový záznam přednášky BRATISLAVA SOBOTA 220 13:00-18:00
197 30.10.2004 Zvukový záznam přednášky ZLÍN SOBOTA 70 13:00-18:00
198 20.11.2004 Zvukový záznam přednášky RUŽOMBEROK SOBOTA 80 14:00-18:30
Rok 2005
199 15.01.2005 Zvukový záznam přednášky PRAHA 7 SOBOTA 600 13:00-18:00
200 22.01.2005 Zvukový záznam přednášky PLZEŇ SOBOTA 70 13:00-18:00
201 02.04.2005 Zvukový záznam přednášky MARTIN SOBOTA 90 13:00-18:00
202 16.04.2005 Zvukový záznam přednášky OPAVA SOBOTA 50 13:00-18:00
203 07.05.2005 Zvukový záznam přednášky TRNAVA SOBOTA 90 13:00-18:00
204 04.06.2005 Zvukový záznam přednášky BANSKÁ BYSTRICA SOBOTA 60 13:00-18:00
205 18.06.2005 Zvukový záznam přednášky ČESKÉ BUDĚJOVICE SOBOTA 60 13:00-18:00
206 17.09.2005 Zvukový záznam přednášky BRNO SOBOTA 200 13:00-18:00
207 05.11.2005 Zvukový záznam přednášky LIBEREC SOBOTA 100 13:00-18:00
208 19.11.2005 Zvukový záznam přednášky BRATISLAVA SOBOTA 95 13:00-18:00
Rok 2006
209 25.03.2006 Zvukový záznam přednášky TRENČIANSKE TEPLICE SOBOTA 100 13:00-18:00
210 06.05.2006 NITRA SOBOTA 70 13:00-18:00
211 20.05.2006 MODRA SOBOTA 60 13:00-18:00
212 24.06.2006 Zvukový záznam přednášky PARDUBICE SOBOTA 50 13:00-18:00
213 22.07.2006 Zvukový záznam přednášky KOŠICE SOBOTA 50 13:00-18:00
214 30.09.2006 Zvukový záznam přednášky PARTIZÁNSKE SOBOTA 80 13:00-18:00
215 28.10.2006 Zvukový záznam přednášky BRATISLAVA SOBOTA 220 13:00-18:00
216 25.11.2006 Zvukový záznam přednášky BRNO SOBOTA 100 13:00-18:00
217 16.12.2006 Zvukový záznam přednášky ROŽŇAVA SOBOTA 60 13:00-18:00
Rok 2014
218 22.11.2014 VÖSENDORF (VÍDEŇ) SOBOTA 100 14:00-19:00
 KLIKNUTÍM  ZVĚTŠÍTE  OBRÁZEK ...

www.andele-nebe.cz
www.andelenebe.cz
www.vesmirni-lide.cz
www.vesmirnilide.cz
www.andele-svetla.cz
www.andelesvetla.cz
www.universe-people.cz
www.anjeli-neba.sk
www.anjeli-svetla.sk

www.universe-people.com
www.cosmic-people.com
www.angels-light.org
www.angels-heaven.org
www.ashtar-sheran.org

www.himmels-engel.de
www.angeles-luz.es
www.angely-sveta.ru
www.anges-lumiere.fr
www.angelo-luce.it
www.anioly-nieba.pl
www.feny-angyalai.hu